PHP vývojář, vývojářka / PHP Developer

HS Technology Inc., odštěpný závod je technologickou společností vyvíjející softwarová řešení pro oblast informační bezpečnosti. Naši analytici pak vyšetřují bezpečnostní incidenty a penetrační testeři dělají všechno proto, aby k nim nedocházelo.

K internetu dnes nejsou připojeni jen nadšenci a vědci, ale každá firma. Internet věcí je tady a k síti jsou připojena zařízení, u kterých by nás to před 10 lety nenapadlo. Nákupy a platby přes internet jsou dnes běžnou součástí života. Email je dopisem 21. století.

S tím roste i množství bezpečnostních hrozeb, se kterými se snažíme firmám pomoci.

Proto hledáme na uvedenou pozici pro náš tým vhodného kolegu nebo kolegyni.

Co budete dělat?

• vývoj interních nástrojů usnadňující práci našim analytikům

• nástroje pro automatizovaný sběr informací z internetu a Dark webu

• většina datasetů obsahuje stovky milionů položek a více, indexujeme je v ElasticSearch

• převážná část práce je na backendu

• v čem to děláme: PHP, Python, Javascritp, Node.js, React, ElasticSearch, MongoDB, Redis, Hadoop, ML - Tensorflow

• spolupráce při tvorbě zadání

Co od vás očekáváme?

• alespoň středoškolské vzdělání v oboru informačních technologií nebo odpovídající praxi

• prokazatelné zkušenosti s programováním v PHP a použitím SQL i NoSQL databázemi

• zkušenosti s programováním v Javascriptu nebo Python výhodou

• dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem výhodou

• samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, ZSR (zdravý selský rozum)

Práce by se Vám mohla líbit, pokud jste:

• kreativní – rádi nacházíte nová řešení

• zvědaví – rádi se učíte novým věcem

• týmový hráč – nebojíte se zeptat, pokud něco nevíte

Nabízíme

• zajímavou práci v atraktivním oboru, ve které si dokážete najít i profesní výzvu

• pohodlnou práci v rychle se měnícím profesionálním prostředí s minimálním dohledem.

• flexibilní pracovní dobu, která podporuje rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem

• stát se součástí rostoucího týmu, kde bude vítána vaše iniciativa

• příležitost pro kariérní růst

• práci v týmu, který potírá zločin

Pro rodilé Ukrajince

Můžeme vám nabídnout dva způsoby spolupráce s naším týmem:

• Možnost pracovat v naší české kanceláři sídlící v Plzni. Zajistíme Vám vhodné ubytování a technologie.

• Možnost pracovat na dálku. Můžeme poskytnout virtuální pracovní prostor, kdy vy bude potřebovat pouze spolehlivé a konzistentní připojení k Internetu a spolehlivý notebook nebo stolní počítač.