O nás

Společnost HS Technology Inc. byla založena na podzim roku 2016 ve Wisconsinu, USA. Od 1.ledna 2017 působí jako HS Technology Inc., odštěpný závod v České Republice, kancelář společnosti je v Plzni. Jsme hrdým partnerem společnosti Hold Security LLC, která je jednou z nejvýznamnějších firem v oblasti informační bezpečnosti ve Spojených státech.

První z oblastí, které se v Plzni věnujeme, je zapojení moderních technologií a sofistikovaného software pro zvýšení efektivity našich bezpečnostních analytiků. Některý zde vyvíjený software pak dále poskytujeme i našim klientům. Druhá část našeho teamu jsou bezpečnostní analytici. Jejich hlavní náplní práce je vyhledávání dat, které by mohly ohrozit naše klienty. Také se podílejí na vyšetřování bezpečnostních incidentů. V neposlední řadě zde budujeme i vlastní tým penetračních testerů.

Vedení společnosti

Alex Holden

Chief Information Security Officer

Alex Holden je zakladatel a Chief Information Security Officer společnosti Hold Security, LLC. Jeho zkušenosti vytváří praxe ve vedoucích pozicích, v informační bezpečnosti ve velkých firmách a konzultační činnost v oblasti informační bezpečnosti. Jedná s klienty ohledně jejich IT bezpečnosti, vyšetřování a forenzních problémů, od penetračního testování, reakce na kritické bezpečnostní incidenty po kompletní bezpečnostní řešení.

Alex Holden | Chief Information Security Officer

Panu Holdenovi je připisováno odhalení mnoha významných cyber útoků, mezi nimi i na společnost Adobe Systems, JPMorgan a nezávislý objev napadení společnosti Target. V roce 2014 založil společnost Hold Security, aby objevil největší únik dat k dnešnímu dni (CyberVor): 1,2 miliardy odcizených přístupových údajů získaných z 420 000 nezabezpečených webových stránek.

Pod jeho vedením společnost Hold Security pomáhá podnikům všech velikostí s potřebami zabezpečení dat, včetně společností z žebříčku Fortune Global 500. Je to jeden z předních odborníků na bezpečnost.  Pan Holden pravidelně vyjadřuje své odborné stanovisko v médiích, včetně CNN, New York Times a Reuters.

Pan Holden spolupracuje osobně s klienty, při řešení otázek týkající se bezpečnosti IT, dále se věnuje vyšetřování a forenzním otázkám. Jeho odborností je penetrační testování, reakce na incidenty až po komplexní bezpečnostní řešení. Je v rámci USA uznávaným odborníkem v oblasti navrhování, údržby a auditu řešení zabezpečení informací. Pan Holden má více než 15 let zkušeností v oblasti počítačové bezpečnosti a vytváření sítí.

Před nástupem do poradenského světa pracoval pan Holden více než 10 let jako hlavní ředitel pro bezpečnost informací pro velkou makléřskou společnost ve Spojených státech. Má rovněž rozsáhlé zkušenosti s operačním systémem Windows, Unix a správu sítí spolu s řízením bezpečnosti firemních informací. Je držitelem řady certifikací IT, včetně CISSP. Pan Holden je častým řečníkem v otázkách bezpečnosti IT a pořádá webináře, vzdělávací programy v oblasti IT a obchodní bezpečnosti.