Bezpečnostní analytik, analytička / Cyber Intelligence Analyst

HS Technology Inc., odštěpný závod je technologickou společností vyvíjející softwarová řešení pro oblast počítačové bezpečnosti. Naši analytici pak vyšetřují bezpečnostní incidenty a penetrační testeři dělají všechno proto, aby k nim nedocházelo.

K internetu dnes nejsou připojeni jen nadšenci a vědci, ale každá firma. Internet věcí je tady a k síti jsou připojena zařízení, u kterých by nás to před 10 lety nenapadlo. Nákupy a platby přes internet jsou dnes běžnou součástí života. Email je dopisem 21. století.

S tím roste i množství bezpečnostních hrozeb, se kterými se snažíme firmám pomoci.

Proto hledáme na uvedenou pozici pro náš plzeňský tým vhodného kolegu nebo kolegyni.

Co budete dělat?

  • výzkum a vyšetřování kybernetických hrozeb
  • analýza a indexování dat
  • zjišťování identity útočníka a provádění důkladného vyšetřování získaných informací
  • příprava jasných a srozumitelných reportů pro klienty

Co od vás očekáváme?

  • minimálně středoškolské vzdělání (ideálně v oboru informačních technologií)
  • komunikativní znalost ruského nebo čínského jazyka podmínkou, znalost anglického jazyka výhodou
  • flexibilita v rychle se měnícím profesionálním prostředí
  • nadstandardní přehled v oboru informačních technologií
  • smysl pro detail a obyčejný ZSR (zdravý selský rozum)
  • schopnost spravovat více projektů najednou
  • samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
  • dobrou náladu :-)

Nabízíme

  • zajímavou práci v atraktivním oboru, ve které si dokážete najít i profesní výzvu
  • žádné výkazy práce, nekonečné porady a jiné hlouposti, věnujeme se raději práci, která je nám pak zábavou :-)
  • pokud něco ještě neumíte, stačí nám vaše nadšení, se zbytkem vám rádi pomůžeme
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • nástup možný ihned